• Özgün Ambalaj Sanayi
  • Güvenilir Hizmet
  • Uzman Ekip
  • 17 Yıllık Sektörel Tecrübe

Hakkımızda

Oluklu Mukavva ve Ambalaj sektörüne hizmet vermek üzere 2003 yılında İstanbul’da Özgün Ambalaj Oluklu Mukavva Matbbacılık ve Promosyon ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak kurulan ve kurumsallaşan firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübenin ışığında gelişerek bugün geniş bir alana yayılmış kapalı üretim tesislerimizde çalışmalarına devam etmektedir.

Ambalaj üretiminde tekstil, temizlik, gıda gibi pek çok sektörün beklentilerini karşılamaktayız.Ayrıca standart ürünlerin yanı sıra müşterilerinin isteklerine uygun üretim de yapabilmektedir.Bunun dışında 2008 yılında girdiğimiz ortaklıklarla basım ve matbaa üretimi konusundada hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler paralelinde, inovasyon faaliyetlerimiz de dahil olmak üzere, süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki liderlik konumumuzu, faaliyetlerimiz, teknolojik yatırımlarımız ve uygulamalarımız ile devamlı kılmak, markamızın ve ürünlerimizin Türkiye pazarlarında bilinirliğini, güvenilirliğini sürekli arttırmak.

Hizmet Anlayışımız

Çağın gereksinimlerine uygun olarak teknolojik ürün ve hizmletleri kullanarak kesintisiz hizmet sağlamaktır.